Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші
№ | Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | “Січ-Стир” (Бродівщина) | 8 | 8 | 0 | 0 | 38 | 9 | 24 |
2 | “Ера” Ожидів (юнаки) | 8 | 5 | 0 | 3 | 28 | 16 | 15 |
3 | ФК “Олесько” (юнаки) | 8 | 4 | 1 | 3 | 24 | 13 | 13 |
4 | ФК “Задвір’я/Полтва” (юнаки) | 8 | 1 | 2 | 5 | 7 | 20 | 5 |
5 | ФК “Красне” (юнаки) | 8 | 1 | 1 | 6 | 12 | 31 | 4 |
Команда “Тайфун” (Радивилів) не братиме участь в чемпіонаті.
Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші
Дата | Господарі | Час/Результати | Гості | Турнір | Стадіон: |
---|---|---|---|---|---|
“Сокіл” Андріївка (юнаки) | 3 - 8 | “Ера” Ожидів (юнаки) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Андріївка | |
“Січ-Стир” (Бродівщина) | 3 - 2 | ФК “Олесько” (юнаки) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | Стадіон ім. Р. І. Лаби (с. Заболотці) | |
ФК “Красне” (юнаки) | 1 - 1 | ФК “Задвір’я/Полтва” (юнаки) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Андріївка | |
ФК “Суходоли” | 5 - 0 | “Іква” (Накваша) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | Стадіон ім. Р. І. Лаби (с. Заболотці) | |
“Ера” Ожидів (юнаки) | 5 - 1 | ФК “Задвір’я/Полтва” (юнаки) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Андріївка | |
ФК “Олесько” (юнаки) | 4 - 1 | “Іква” (Накваша) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | Стадіон ім. Р. І. Лаби (с. Заболотці) | |
ФК “Полоничі” | 0 - 11 | “Сокіл” Андріївка (юнаки) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Андріївка | |
“Січ-Стир” (Бродівщина) | 3 - 2 | ФК “Суходоли” | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | Стадіон ім. Р. І. Лаби (с. Заболотці) | |
“Сокіл” Андріївка (юнаки) | 4 - 2 | ФК “Красне” (юнаки) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Андріївка | |
“Січ-Стир” (Бродівщина) | 5 - 3 | “Ера” Ожидів (юнаки) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | Стадіон ім. Р. І. Лаби (с. Заболотці) | |
ФК “Олесько” (юнаки) | 0 - 0 | ФК “Задвір’я/Полтва” (юнаки) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Андріївка | |
ФК “Полоничі” | 1 - 15 | ФК “Суходоли” | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | Стадіон ім. Р. І. Лаби (с. Заболотці) | |
“Іква” (Накваша) | 2 - 0 | “Ера” Ожидів (юнаки) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | Стадіон ім. Р. І. Лаби (с. Заболотці) | |
ФК “Красне” (юнаки) | 1 - 8 | ФК “Олесько” (юнаки) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Андріївка | |
“Січ-Стир” (Бродівщина) | 11 - 1 | ФК “Полоничі” | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | Стадіон ім. Р. І. Лаби (с. Заболотці) | |
ФК “Задвір’я/Полтва” (юнаки) | 2 - 5 | “Сокіл” Андріївка (юнаки) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Андріївка | |
“Січ-Стир” (Бродівщина) | 5 - 0 | “Іква” (Накваша) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | Стадіон ім. Р. І. Лаби (с. Заболотці) | |
ФК “Олесько” (юнаки) | 1 - 4 | “Ера” Ожидів (юнаки) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Ожидів | |
ФК “Задвір’я/Полтва” (юнаки) | 0 - 3 | “Іква” (Накваша) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Ожидів | |
ФК “Красне” (юнаки) | 4 - 9 | ФК “Суходоли” | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Ожидів | |
“Сокіл” Андріївка (юнаки) | 1 - 5 | “Січ-Стир” (Бродівщина) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Андріївка | |
“Іква” (Накваша) | 3 - 0 (тех.) | ФК “Полоничі” | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Андріївка | |
“Січ-Стир” (Бродівщина) | 3 - 0 (тех.) | ФК “Задвір’я/Полтва” (юнаки) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Андріївка | |
ФК “Красне” (юнаки) | 3 - 0 (тех.) | ФК “Полоничі” | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Андріївка | |
“Сокіл” Андріївка (юнаки) | 3 - 2 | ФК “Олесько” (юнаки) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Андріївка | |
ФК “Красне” (юнаки) | 1 - 3 | “Ера” Ожидів (юнаки) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Андріївка | |
ФК “Олесько” (юнаки) | 3 - 0 (тех.) | ФК “Полоничі” | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Андріївка | |
ФК “Олесько” (юнаки) | 4 - 1 | ФК “Суходоли” | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Андріївка | |
“Іква” (Накваша) | 4 - 3 | “Сокіл” Андріївка (юнаки) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Андріївка | |
“Сокіл” Андріївка (юнаки) | 1 - 4 | ФК “Суходоли” | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Суходоли | |
ФК “Суходоли” | 3 - 2 | “Ера” Ожидів (юнаки) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Суходоли | |
ФК “Полоничі” | 0 - 3 (тех.) | “Ера” Ожидів (юнаки) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | Стадіон ім. Р. І. Лаби (с. Заболотці) | |
ФК “Полоничі” | 0 - 3 (тех.) | ФК “Задвір’я/Полтва” (юнаки) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | Стадіон ім. Р. І. Лаби (с. Заболотці) | |
ФК “Суходоли” | 3 - 0 (тех.) | ФК “Задвір’я/Полтва” (юнаки) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Андріївка | |
“Січ-Стир” (Бродівщина) | 3 - 0 (тех.) | ФК “Красне” (юнаки) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Андріївка | |
ФК “Красне” (юнаки) | 0 - 3 (тех.) | “Іква” (Накваша) | Чемпіонат Золочівського району серед юнаків 2003 р.н. і молодші | с. Андріївка |