Нагородження призерів чемпіонату серед юнаків U-16

Сьогодні, на шкільному стадіоні села Андріївка, відбувся товариський турнір серед юнаків у віковій категорії U-16.

Результати матчів.

1/2 фіналу: ДЮСШ “Авангард” (Андріївка) – ДЮСШ “Богун” (Броди) 1:0; ДЮСШ “Сокіл” (Золочів) – ФК “Полоничі” 7:0;

Матч за 3-є місце: ДЮСШ “Богун” – ФК “Полоничі” 2:0; Фінал: ДЮСШ “Авангард” – ДЮСШ “Сокіл” 2:1.

Після матчів, голова АФЗР Степан Іванович Вольський, нагородив переможців та призерів чемпіонату Золочівського району з футболу 8Х8 серед юнацьких команд U-16.

Нагадаю, що чемпіонами стала команда ДЮСШ “Сокіл” (Золочів), на фото у жовтих футболках.

Друге місце за командою ДЮСШ “Богун” (Броди), на фото у сіро-зеленій формі.

І бронзові нагороди чемпіонат завоювали юнаки ДЮСШ “Авангард” (с. Андріївка), а світлині в малинових футболках.

У синьому, юні футболісти команди ФК “Полоничі”, які зайняли в чемпіонаті, почесне, четверте місце.

Кращим гравцем чемпіонату став – Дрозд Максим (ДЮСШ “Сокіл” м.Золочів). Кращий тренер – Буда Олег (ДЮСШ “Авангард” с. Андріївка)