ФК Золота липа – володар Кубка весни – 2026

У неділю, 10 травня, на стадіоні ЗРЗ у місті Золочів відбувся фінал Кубка весни Золочівського району з футболу. У вирішальному поєдинку знову зустрілися принципові суперники — “Золота липа” (Ремезівці) та ФК “Скнилів”.

Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, однак забитих м’ячів глядачі не побачили. Долю матчу вирішив єдиний гол, який на 56-й хвилині забив нападник “Золотої липи” Руслан Яровий.

У підсумку команда з Ремезівців здобула мінімальну, але надзвичайно важливу перемогу — 1:0 та стала володарем Кубка весни Золочівського району.

Вітаємо “Золоту липу” із здобуттям головного трофея весняної частини футбольного сезону та бажаємо нових успіхів і перемог!