Сьогодні у Золочів, на стадіоні ім. Героя Романа Сороки, відбулися матчі заключного ігрового дня Кубка весни серед юнаків 2009 р.н. та молодших.
Поєдинки фінальної частини турніру видалися напрочуд цікавими та напруженими, як і личить вирішальним стадіям змагань. Про це свідчать і результати матчів: у всіх зустрічах переможця вдалося визначити лише у серії післяматчевих пенальті.
Результати матчів:
1/2 фіналу
ДЮФК “Юність” (Городилів) — СКОК (м. Перемишляни) 0:0, пенальті — 1:4;
ФК “Бобри” (Броди) — “Надія” (Сновичі) 2:2, пенальті — 3:2.
Пенальті за 3-тє місце
“Надія” (Сновичі) — ДЮФК “Юність” (Городилів) 3:2.
Фінал
СКОК (м. Перемишляни) — ФК “Бобри” (Броди) 2:2, пенальті — 4:1.
Щиро вітаємо команду СКОК (м. Перемишляни) з перемогою та здобуттям Кубка весни серед юнаків!
