Призначення на десятий тур

4 жовтня – неділя

Чемпіонат Буського району

(Група “А”)

Десятий тур

“Дружба” (Переволочна) – “Стандарт” (Побужани)

Стадіон: с. Переволочна

Арбітр: Каранець Андрій

Асистенти арбітра: Гродзевич Петро, Окопний Юрій

Початок – 13.00

 

“Динамо” (Новосілки) – ФК “Петричі”

Стадіон: с. Новосілки

Арбітр: Боднарчук Євген

Асистенти арбітра: Кусий Євген, Дулиба Володимир

Початок – 16.00

 

(Група “Б”)

“Буг” (Буськ) – ФК “Задвір’я”

Стадіон: ДЮСШ м. Буськ

Арбітр: Анклевич Ярослав

Асистенти арбітра: Лавний Володимир, Боднарчук Євген

Початок – 10.00

 

ФК “Олесько” – “Полтва/УНМ/Куткір” (об’єднана)

Стадіон: смт. Олесько

Арбітр: Каранець Андрій

Асистенти арбітра: Гродзевич Петро, Окопний Юрій

Початок – 16.00

 

“Сокіл” (Андріївка) – “Стандарт” (Побужани)

Стадіон: с. Андріївка

Арбітр: Кусий Євген

Асистенти арбітра: Дулиба Володимир, Боднарчук Євген

Початок – 13.00

Призначення на 27 вересня

27 вересня – неділя

Чемпіонат Буського району

(Група “А”)

Дев’ятий тур

“Дружба” (Переволочна) – “Динамо” (Новосілки)

Стадіон: с. Переволочна

Арбітр: Каранець Андрій

Асистенти арбітра: Лавний Володимир, Окопний Юрій

Початок – 16.00

 

ФК “Красне” – ФК “Петричі”

Стадіон: смт. Красне

Арбітр: Анклевич Ярослав

Асистенти арбітра: Сурма Михайло, Дулиба Володимир

Початок – 13.00

 

(Група “Б”)

“Стандарт” (Заводське) – “Полтва/УНМ/Куткір” (об’єднана)

Стадіон: с. Заводське

Арбітр: Томків Іван

Асистенти арбітра: Каранець Андрій, Лавний Володимир

Початок – 13.00

 

“Сокіл” (Андріївка) – “Буг” (Буськ)

Стадіон: с. Андріївка

Арбітр: Боднарчук Євген

Асистенти арбітра: Мацьків Любомир, Гродзевич Петро

Початок – 13.00

 

ФК “Задвір’я” – ФК “Олесько”

Стадіон: с. Задвір’я

Арбітр: Анклевич Ярослав

Асистенти арбітра: Сурма Михайло, Дулиба Володимир

Початок – 16.00

Підсумки турніру з міні-футболу

В понеділок, 21-го вересня, на полі з штучним покриттям стадіону «Ювілейний» відбувся турнір з міні-футболу приурочений Дню міста Броди.
В турнірі приймали участь команди збірні районів:
Бродівський район,
Радехівський район,
Буський район,
Кременецький район.
Результати матчів:
Броди – Радехів 5:3
Буськ – Кременець 4:6
Броди – Кременець 1:5
Буськ – Радехів 3:1
Броди – Буськ 3:1
Радехів – Кременець 0:7
Підсумкова таблиця турніру:

Міжрайонний турнір з міні-футболу

В понеділок, 21-го вересня, в місті Броди, відбудеться міжрайонний турнір з міні футболу.

В турнірі візьмуть участь збірні команди Буського, Бродівського, Радехівського районів та міста Кременець.

Матчі відбуватимуться на штучному газоні у форматі 5Х5.

Початок турніру о 12.00.

 

Призначення на восьмий тур

20 вересня – неділя

Чемпіонат Буського району

(Група “А”)

Восьмий тур

ФК “Петричі” – “Стандарт” (Побужани)

Стадіон: с. Петричі

Арбітр: Каранець Андрій

Асистенти арбітра: Вольський Степан, Венглінський Ігор

Початок – 12.30

 

“Динамо” (Новосілки) – ФК “Красне”

Стадіон: с. Новосілки

Арбітр: Боднарчук Євген

Асистенти арбітра: Мацьків Любомир, Гродзевич Петро

Початок – 16.00

 

(Група “Б”)

“Буг” (Буськ) – “Стандарт” (Заводське)

Стадіон: ДЮСШ м. Буськ

Арбітр: Мацьків Любомир

Асистенти арбітра: Боднарчук Євген, Гродзевич Петро

Початок – 13.00

 

ФК “Олесько” – “Сокіл” (Андріївка)

Стадіон: смт. Олесько

Арбітр: Анклевич Ярослав

Асистенти арбітра: Лавний Володимир, Окопний Юрій

Початок – 13.00

 

“Полтва/УНМ/Куткір” (об’єднана)

Стадіон: с. Полтва

Арбітр: Томків Іван

Асистенти арбітра: Кусий Євген, Дулиба Володимир

Початок – 13.00