Результати кубкових фіналів

Сьогодні, на стадіоні “Сокіл” (м. Золочів), відбулись фінальні поєдинки, благодійного Кубка Золочівського району з футболу, та “Кубка надії”.

Спочатку розіграли “Кубок надії”. До фінальної стадії дістались команди “Ватра” (Золочівка) – ФК “Броди”. Основний та додатковий час завершився нульовою нічиєю. А в серії пенальті успішнішими були футболісти “Ватри” – 7:6 на користь команди з Золочівки.

 

У фіналі за Кубок Золочівського району грали ФК “Петричі” та “Золота липа” (Ремезівці).

В основний час гри рахунок був нічийним – 1:1, а в додатковий час команді з Петрич вдалось забити, ще один гол, який і став переможним. 2:1 на користь ФК “Петричі”

 

На фото в синій формі, володарі “Кубка надії” команда “Ватра” (Золочівка). В зеленій формі володарі Кубка Золочівського району команда ФК “Петричі”.

З Днем Незалежності України!

Шановні друзі! Щиро вітаємо вас з Днем Незалежності України!

Бажаємо мирного неба, наснаги, та віри в краще майбуття. Велика подяка нашим Захисникам та Захисницям, які в цей час, боронять нашу країну від окупантів. Нехай береже вас бог і повертайтесь живими і з перемогою!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

Щиро вітаємо вас з Днем Державного прапора України. Для кожної країни прапор – символ її суверенітету та єдності нації, уособлення її могутності і незалежності. У всі часи державний прапор – священний. За нього віддавали життя і проливали кров, повага до прапора – це повага до свого народу, його коріння і традицій. Упевнений, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен українець – як житель великої країни – відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий і мужній народ.

Два матчі 1/4 буде транслюватись в прямому ефірі

Два матчі 1/4 фіналу благодійного Кубка Золочівського району з футболу, можна буде переглянути в прямому ефірі.

Йдеться про матчі, які будуть на стадіоні імені Р. І. Лаби в Заболотцях, ФК “Красне” – ФК “Пониква, початок о 13.00. Та ФК “Петричі” – ФК “Стир” (Пониковиця), початок о 15.00

Приємного перегляду

Наші щирі вітання!

Щиро вітаємо з днем народження голову Асоціації футболу Золочівського району з футболу Вольського Степана Івановича!

Бажаємо мирного неба, щастя, козацького здоров’я, божого благословення, та успіху в усіх починаннях.