Призначення арбітрів на 11 липня

11 липня – неділя
Чемпіонат Золочівського району (Красненська зона)
Перенесені матчі
“Старт” (Розворяни) – ФК “Задвір’я/Полтва-2”
Стадіон: с. Розворяни
Арбітр: Вольський Степан
Асистенти арбітра: Кусий Євген, Головатий Павло
Початок – 15.00
ФК “Красне” – ФК “Задвір’я/Полтва”
Стадіон: смт. Красне
Арбітр: Анклевич Ярослав
Асистенти арбітра: Король Соломія, Окопний Юрій
Початок – 16.00
Меморіал пам’яті І. Г. Вольського
Попередній етап
“Рейнджерс-УНМ” (Куткір/Красне) – “Сокіл” (Соколя)
Стадіон: с. Балучин
Арбітр: Вольський Степан
Асистенти арбітра: Дулиба Володимир, Головатий Павло
Початок – 12.00
ФК “Петричі” – “Сокіл” (Андріївка)
Стадіон: с. Скварява
Арбітр: Доліновський Олег
Асистенти арбітра: Діжак Василь, Окопний Юрій
Початок – 13.00
“Мебус” (Сторонибаби) – “Динамо” (Новосілки)
Стадіон: с. Сторонибаби
Арбітр: Каранець Андрій
Асистенти арбітра: Мацьків Любомир, Гродзевич Петро
Початок – 16.00

Призначення арбітрів на 4 липня

4 липня – неділя
Кубок району-2021
1/4 фіналу
ФК “Задвір’я/Полтва-2” – “Старт” (Розворяни)
Стадіон: с. Полтва
Арбітр: Діжак Василь
Асистенти арбітра: Дулиба Володимир, Головатий Павло
Початок – 12.00
ФК “Петричі” – ФК “Задвір’я/Полтва”
Стадіон: с. Петричі
Арбітр: Доліновський Олег
Асистенти арбітра: Грицина Ігор, Окопний Юрій
Початок – 12.00
“Мебус” (Сторонибаби) – “Рейнджерс-УНМ” (Куткір/Красне)
Стадіон: с. Сторонибаби
Арбітр: Анклевич Ярослав
Асистенти арбітра: Дулиба Володимир, Діжак Василь
Початок – 15.00
“Сокіл” (Андріївка) – ФК “Красне”
Стадіон: с. Андріївка
Арбітр: Анклевич Ярослав
Асистенти арбітра: Головатий Павло, Дулиба Володимир
Початок – 17.30

Заявки команд на Кубок району серед юнаків 2006 р.н. і молодші

До уваги представників юнацьких команд!

17 липня, розпочнуться матчі Відкритого Кубка Золочівського району з футболу 8Х8 серед юнаків 2006 року народження і молодші.

Команди, які мають намір взяти участь в кубкових баталіях просимо зголошуватись за номером телефону: 067 312 50 07 (Степан Іванович).

Призначення арбітрів на 27 червня

27 червня – неділя
Чемпіонат Золочівського району (Красненська зона)
Сьомий тур
“Сокіл” (Андріївка) – “Рейнджерс-УНМ” (Куткір/Красне)
Стадіон: с. Андріївка
Арбітр: Ткачук Іван
Асистенти арбітра: Анклевич Ярослав, Дулиба Володимир
Початок – 13.00
ФК “Петричі” – ФК “Задвір’я/Полтва-2” (об’єднана)
Стадіон: с. Скварява
Арбітр: Ткачук Іван
Асистенти арбітра: Вольський Степан, Головатий Павло
Початок – 16.00
“Мебус” (Сторонибаби) – “Старт” (Розворяни)
Стадіон: с. Сторонибаби
Арбітр: Анклевич Ярослав
Асистенти арбітра: Діжак Василь, Дулиба Володимир
Початок – 16.00
ФК “Красне” – ФК “Задвір’я/Полтва” (об’єднана)
Матч перенесено на 11.07