Рішення КДК

Протокол засідання КДК від 11.09.2019 року.

Присутні: Ільків Володимир Стефанович, Андрушко Ілля Юрійович, Вольський Богдан Іванович, Давидко Володимир Васильович.

Відсутні: Коваль Олег Васильович.

 

Порядок денний:

  1. Розгляд протесту представника команди ФК “Полтва” Кусого В.З. щодо матчу 12-го туру Чемпіонату Буського району за участю команд ФК “Полтва” та ФК “Заводське/Топорів”, який відбувся 08 вересня 2019 року о 16.00 год та завершився з рахунком 2:3 на користь команди ФК “Заводське/Топорів”.

У зв’язку із участю гравця ФК “Заводське/Топорів” Кріса Тараса, який перед грою не пред’явив паспорта (картки) футболіста, поставили на голосування.

Вирішили: зарахувати поразку команді ФК “Заводське/Топорів” з рахунком 0:3 згідно Регламенту ФФБР 2019 року п..3.12 та п.7.3.1. за учать гравця ФК “Заводське/Топорів” Кріса Тараса в матчі без дозвільного документа — паспорта (картки) футболіста.

Згідно з п.3.1 накласти стягнення на команду ФК “Заводське/Топорів” у розмірі 100 (сто) гривень за не виконання вимог Регламенту ФФБР.

Голосували 4 осіб.

За – 3

Проти – 0

Утримався – 1

На засіданні виконкому Федерації футболу Буського району від 23.09.2019 року, було вирішено задовольнити апеляцію команди ФК “Заводське/Топорів” на вищезазначене рішення КДК і залишити рахунок гри між командами ФК “Полтва” – ФК “Заводське/Топорів” незмінним –  2:3 на користь команди ФК “Заводське/Топорів”.

 

 

 

Засідання КДК, яке відбулось 04.09.2019 року в присутності 5 (п’яти) осіб, а саме:

–  Ільків Володимир Стефанович;

–   Андрушко Ілля Юрійович;

–  Вольського Богдана Івановичв;

–  Коваль Олега Володимировича;

–  Давидко Володимира Васильовича.

  1. розгляд питання:

– про прийняття рішення стосовно результату матчу ФК “Утішків” – ФК “Красне”, який проводився 01.09.2019 року о 16.00 год 00 хв в селі Утішків Буського району і не був дограний на 45+2 хвилині поєдинку був припинений рішенням арбітра Дмитройчука Р. С. після вчинення бійки між гравцями команд.

Поставили на голосування:

за те, щоб зарахувати поразку команді ФК “Утішків” з рахунком 0:3 згідно пункту 9.11 Регламенту ФФБР 2019 року так як гра була зірвана по вині гравців команди ФК “Утішків” та накласти штраф у сумі 500 (п’ятсот) грн. на ФК “Утішків”, а також заборону на використання стадіону в с. Утішків терміном на 6 (шість) місяців.

Голосували 5 осіб:

5 – за

0 – проти

0 – утрималися.

 

2. розгляд питання:

стосовно дій гравців команди ФК “Утішків, а саме: Дроздовського Андрія, Дроздовського Сергія та Брикайла Володимира під час гри ФК “Утішків” – ФК “Красне”, яка відбулась 01.09.2019 року в селі Утішків Буського району і з вини, яких був зірваний даний поєдинок.

Згідно поданих рапортів головного арбітра матчу, представника ФК “Красне” та поданих ними матеріалів фото-відео фіксації, а також на підставі дисциплінарних правил ФФ Буського району поставили на голосування:

  1. За те, щоб відсторонити гравця ФК “Утішків” Брикайла Володимира  на 6 (шість) матчів під егідою ФФБР та накласти обов’язковий грошовий внесок у сумі 3 000 (три тисячі) гривень за бійку під час матчу або після його зупинки.

5 – за

0 – проти

0 утрималися.

 

2. За те, щоб відсторонити гравця команди ФК “Утішків” Дроздовського Сергія Андрійовича на 6 (шість) матчів під егідою ФФБР та накласти обов’язковий грошовий внесок у сумі 12 000 (дванадцять тисяч) гривень, який складається з 3 000 (три тисячі)  за бійку під час матчу або після його зупинки та 9 000 (дев’ять тисяч) гривень за рішенням виконкому ФФБР , які були накладені на нього за попередні правопорушення.

5 – за

0 – проти

0 – утрималися

 

3. За те, щоб відсторонити гравця ФК “Утішків” Дроздовського Андрія на невизначений термін до прийняття окремого рішення КДК ФФБР.

5 – за

проти – 0

утрималися – 0.

 

 

 

Засідання КДК, яке відбулось 26.07.2019 року в присутності 3 осіб, а саме:

– Ільків Володимир Стефанович

– Андрушко Ілля Юрійович

– Вольський Богдан Іванович

Відсутні: Бурий Андрій Ярославович, Коваль Олег Володимирович.

Розглядалось питання:

про прийняття рішення відносно гравця ФК “Утішків” Сербая Андрія стосовно його дій під час матчу ФК “Сокіл” Мармузовичі (Андріївка) – ФК “Утішків”, який відбувся 21.07.2019 року в селі Мармузовичі Буського району, а саме за погрози фізичної розправи стосовно офіційних осіб , а саме арбітра поєдинку.

Поставили на голосування:

За те, щоб відсторонити гравця команди ФК “Утішків” Сербая Андрія на 4 (чотири) матчі на стягнути обов’язковий грошовий внесок у сумі 500 (п’ятсот) гривень за образливі висловлювання та погрози фізичної розправи стосовно арбітра матчу.

за – 3

проти – 0

утрималися – 0.

 

 

Засідання КДК від 28.06.2019

Засідання відбулося в присутності 4 осіб: Ільків Володимир Стефанович, Андрушко Ілля Юрійович, Вольський Богдан Іванович, Бурий Андрій Ярославович.

Відсутній: Коваль Олег Васильович.

 

Вибори голови КДК.

Пропозиція на голову КДК – Ільківа Володимира Стефановича.

Голосували 4 осіб

4 – за, 0 – отримались, 0 – проти

 

Вибори секретаря КДК.

Пропозиція на секретаря КДК – Вольського Богдана Івановича.

4 – за, 0 – отримались, 0 – проти

 

 

Рішення КДК від 28.06.2019

1. Стосовно результату матчу ФК “Утішків” – ФК “Полтва”, який проводився 23.06.2019, о 11.00 в селі Утішків, який був не дограний, і на 75 хвилині матчу команда ФК “Полтва” зійшла з поля.

Згідно пункту 9.7 регламенту, зарахувати поразку команді ФК “Полтва” з рахунком 3:0.

4 – за, 0 – отримались, 0 – проти

 

2. Стосовно дії гравця команди ФК “Утішків” Дроздовського Андрія під час матчу ФК “Утішків” – ФК “Полтва”, який відбувся 23.06.2019.

згідно протесту представника команди ФК “Полтва” та наданих матеріалів фото-відео фіксації, на підставі пункту ІV дисциплінарного кодексу, дискваліфікувати гравця команди ФК “Утішків” Дроздовського Андрія на 4 (чотири) матчі та стягнути обов’язковий грошовий внесок у сумі 500 (п’ятсот) гривень, за образливі висловлювання, жести на адресу арбітра та погрози фізично розправи стосовно арбітра.

4 – за, 0 – отримались, 0 – проти