Фінали осінніх Кубків

Сьогодні відбулись фінальні поєдинки осінніх Кубків району з футболу, а саме, “Кубка осені присвяченого пам’яті Михайла Адамовича Братейка” та “Малого Кубка осені”.

Володарем “Кубка осені пам’яті М. А. Братейка стала команда “Сокіл” (Андріївка), яка перемогла команду ФК “Олесько” з рахунком 2:1. (перший тайм 1:0).

Голи: Фамуляк Григорій, 32 хв. (“Сокіл”) з пенальті – 1:0, Цяпало Юрій, 63 хв. ФК “Олесько”  – 1:1, 76 хв. автогол (ФК “Олесько”) – 2:1.

Арбітр матчу – Анклевич Ярослав, асистенти арбітра – Дулиба Володимир, Лавний Володимир.

На фото – володарі “Кубка осені пам’яті присвяченого М. А. Братейка” – команда “Сокіл” (Андріївка).

Фінал “малого Кубка осені” між командами “Стандарт” (Побужани) – ФК “Заводське/Топорів”, завершився з рахунком 2:0 на користь команди з Побужан (перший тайм 1:0).

Голи: Семчук Назар, 28 хв; Дацків Дмитро, 90+4.

Арбітр матчу – Томків Іван, асистенти арбітра – Каранець Андрій, Король Соломія.

На фото – володарі “малого Кубка осені” сезону 2019 року – команда “Стандарт” (Побужани).

Від імені Федерації футболу Буського району щиро вітаємо команди “Сокіл” (Андріївка) та “Стандарт” (Побужани) з перемогою в осінніх Кубках!